מיקרופיגמנטציה – איך טיפול יכול להרים לך את הבטחון ולשנות את כל חייך?

כולנו יודעים כי שינויים גדולים מתחילים בשינויים קטנים. הליכה בפארק באופן יומי, רכיבה על אופניים, בחירת מזונות בריאים והכנסתם לתפריט היומי, שינויים קטנים אלו, יוצרים לטווח הארוך שינויים גדולים נפשיים ומנטליים.

אך לא כולנו מודעים לתוצאות הבלתי רגילות שגברים אשר סובלים מהתקרחות מקבלים בטיפול מיקרופיגמנטציה.

כל המוטיבציה לעשייה בחיי היום יום משתנה, המצב רוח עולה, יש חשק לעשות דברים שאולי כבר מזמן נראו בלתי רלוונטיים כמו כושר, להתלבש בבגדים מחמיאים ואפילו לחייך יותר.

האפקט של השינוי כל כך גדול, שאתה מרגיש שאתה שוב זה שמוביל את החיים שלך קדימה. נשמע הזוי? אולי, אך עשרות גברים שעשו את הטיפול הזה, מרגישים שהחיוך והביטחון חזרו אל החיים שלהם.

ניתן לראות בעמוד ההמלצות שקיבלנו ממטופלים, את מה שהם שיתפו אותנו לאחר תהליך הטיפולים. 

מיקרופיגמנטציה – כל שינוי גדול, מתחיל משינוי קטן

אחד הערכים החשובים ביותר בקליניקות של אתי גל הוא לראות את השינוי שמתחולל בחייו של המטופל.

את השמחה חוזרת, את המוטיבציה חוזרת, את הביטחון חוזר. ההתקרחות כבר לא נמצאת בתמונה, הם רואים את עצמם במראה ורואים גבר עם בטחון, ללא בושה או מבוכה של התקרחות, שיער דליל או צלקות על הקרקפת. בכל פעם שאנחנו עובדים עם לקוח, אנחנו לא רק דואגים למראה הפיזי שלו, אלא גם להרגשה הטובה שלו ובכך המטופל מפיק את המרב מהטיפול.

מיקרופיגמנטציה – ההשפעות הפסיכולוגיות של נשירת שיער ומראה שיער דליל

אדם אשר סובל כבר תקופה ארוכה מהתקרחות, יודע, שההתקרחות לא מסתיימת ביום אחד. אותו אדם מנסה במגוון דרכים להסתתר ולא להראות מעורבות בחברה, מבפנים הוא מרגיש לא מספיק טוב, מה שגורם להערכה העצמית שלו לרדת. איך אדם שמרגיש לא טוב מבפנים, ומנסה להסתיר את עצמו יכול להרגיש טוב עם עצמו?

נשירת השיער ושיער דליל לא מתרחשים ביום אחד. זה תהליך שאורך זמן רב, המראה של השיער הדליל גורם הרבה פעמים לגברים לרצות להתחבא, אך במקביל ובאותו הזמן, דלילות השיער גוברת.

אותם גברים הרבה פעמים מנסים לסגת מהחברה, ממעיטים בפעילויות שפעם היו נראות להם משמחות, נמנעים מיחסים שיכולים לשפר את חייהם והם אפילו מרגישים מבוכה ללכת למקום העבודה ולהיות הם עצמם.

לבחור בסגנון – לבחור בעצמך

מיקרופיגמנטציה מציעה פתרון לגברים שסובלים מהתקרחות ומחוסר בטחון. הוא מציע למי שראה את ההתקרחות כעובדה, פתרון להגברת הביטחון העצמי ואפילו התחלה חדשה. הלקוחות שלנו מדווחים לנו, לאחר שסדרת הטיפולים מסתיימת על שינוי חיובי בחייהם והרמת הביטחון העצמי.

לצפייה בעמוד ההמלצות שלנו לחץ כאן 

התקשר עוד היום לקבוע פגישת ייעוץ בטלפון: 052-2258367

ובמידה ויש לך שאלות נוספות, צור עמנו קשר: מלא את שאלתך בטופס הזה