איך שמועה אחת בניו יורק גרמה לו להיות מאושר?

היי שמי ג.מחולון.

עד גיל 24 היה לי מספיק שיער אפילו לקוקו קטן והתעסקתי איתו די הרבה.

בסביבות גיל 25-26 המטען הגנטי שקבלתי מאבא נתן את אותותיו והשיער פשוט הלך והידלדל מחפיפה לחפיפה.

מה לא ניסיתי: אבקות שמדמות שיער, תמיסות שמחייות את שורשי השערה שמפואים יקרים מחול וכל המצאה שמתיימרת להחיות את זקיקי השערה שמזמן עברו לעולמם.

בשלב מסויים ויתרתי והעברתי מכונה על כל הראש, מספר 0.

גיליתי שקו המצח שלי מאוד גבוה וקדמת הקרחת ממש מבריקה לעומת הצדעיים (בן גוריון). המראה לא היה טוב ונאלצתי להקפיד ולעבור עם המכונה על אדור הצדעיים יום כן ויום לא. אם הייתי מפספס תספורת – מייד ה”בן גוריון“ היה צומח ובולט מאוד על רקע החלק העליון של הראש המבהיק בקרחותו.

שנים הסתדרתי ככה עד שבניו יורק שמעתי על הדמיית שיער והתחלתי לחקור את הנושא לעומק.

מסתבר שיש משמעות לסוג הדיו המוחדר בתהליך, לעובי ואיכות המחט, תהליך התאמת הפיגמנט לסוג וגוון העור, ונחשפתי גם לאנשים שעשו טעויות קריטיות בבחירת בעל מקצוע חובבן, והתוצאות היו בהתאם.

ישבתי ועשיתי טבלה של כל הגורמים שמתיימרים להיות מקצוענים בתחום זה או לפחות מציגים עצמם ככאלה, הייתי ב 4 מקומות שונים וקיבלתי הצעות מחיר.

אני לא אפרט מה לא ניראה לי מקצועי אצל  אלו שלא עשיתי אצלהם את הטיפול, אבל אצל אתי קבלתי התחייבות שהיא עצמה היחידה שתיגע לי בראש, לא סטג`רים ולא מתלמדים ככלו ואחרים, המחטים בהם היא משתמשת הם סטריליים לחלוטין ובעובי מיקרון מה שמדמה זקיק שערה באופן הטוב ביותר, אתי היא סופר מקצועית והכי חשוב לה בעולם שהלקוח יהיה מרוצה, היא קפדנית מאוד ומדוייקת עם עין חדה מאוד להתאמת מבנה הטיפול לצורת הפנים.

אני מאושר שבחרתי באתי גל וממליץ עליה בחום לכל גבר מתקרח ומתלבט.

בברכה.

ג.