המלצות מלקוחות

הבטחון העצמי חזר…

הגעתי למכון של אתי מלא בחששות ובראשי כל הזמן מקננת המחשבה מה אעשה אם זה יראה מגוחך ואני אהרוס לעצמי את המראה טוטאלית…

בזמן שהמתנתי לפגישה עם אתי פגשתי לקוח שהמתין לטיפול שלו, בחנתי את השיער שלו וחשבתי לעצמי "בחיים לא הייתי מנחש שזה לא באמת שיער".

דיברתי איתו והוא סיפר לי שכל מי שהוא פגש מרוצה עד הגג מהתוצאה ומהיחס של אתי,דבר שלימים נוכחתי לראות בעצמי.

כשנכנסתי לפגישה עם אתי היתה לי ישר אינטואיציה מאד חזקה לגביה שאפשר ליסמוך עליה, שזה הדבר שהכי היה לי חשוב.

היא  הסבירה לי על השיטה והפגישה אותי עם שני לקוחות שכבר היו בשלבים מתקדמים של התהליך(מיותר לציין שהתוצאה היתה נראית מדהים).

עדיין עברה לי בראש המחשבה שאולי אלה המקרים הכי טובים והחלטתי להישאר במכון ולפגוש גם לקוחות שהיו מתוכננים לשעה מאוחרת יותר, רק אז השתכנעתי סופית שזה באמת עובד!

התחלתי בטיפולים, נדהמתי לגלות שהעבודה של אתי כל כך מדוייקת ועדינה ככה שמטיפול לטיפול אף אחד לא שם לב להבדל אצלי אבל בטוטאל אחרי כמה טיפולים פתאום אנשים שכבר מכירים אותי שנים אומרים לי משפטים כמו "למה אתה לא מאריך שיער"?

אני שומע משפטים מהסוג הזה שוב ושוב וזה כל פעם משמח אותי להבין עד כמה הם לא מבינים כלום!

המראה החיצוני והביטחון העצמי שלי השתפרו מאד בעיקבות הטיפול ואני ממליץ בחום לעשות אותו כמה שיותר מהר כי אני עצמי מצטער שלא נחשפתי לאתי ולשיטה מוקדם יותר בחיי.

ל'

____________________________________________________________________________

איך שמועה אחת בניו יורק גרמה לו להיות  מאושר?

היי שמי ג.מחולון.

עד גיל 24 היה לי מספיק שיער אפילו לקוקו קטן והתעסקתי איתו די הרבה.

בסביבות גיל 25-26 המטען הגנטי שקבלתי מאבא נתן את אותותיו והשיער פשוט הלך והידלדל מחפיפה לחפיפה.

מה לא ניסיתי: אבקות שמדמות שיער, תמיסות שמחייות את שורשי השערה שמפואים יקרים מחול וכל המצאה שמתיימרת להחיות את זקיקי השערה שמזמן עברו לעולמם.

בשלב מסויים ויתרתי והעברתי מכונה על כל הראש, מספר 0.

גיליתי שקו המצח שלי מאוד גבוה וקדמת הקרחת ממש מבריקה לעומת הצדעיים (בן גוריון). המראה לא היה טוב ונאלצתי להקפיד ולעבור עם המכונה על אדור הצדעיים יום כן ויום לא. אם הייתי מפספס תספורת – מייד ה”בן גוריון“ היה צומח ובולט מאוד על רקע החלק העליון של הראש המבהיק בקרחותו.

שנים הסתדרתי ככה עד שבניו יורק שמעתי על הדמיית שיער והתחלתי לחקור את הנושא לעומק.

מסתבר שיש משמעות לסוג הדיו המוחדר בתהליך, לעובי ואיכות המחט, תהליך התאמת הפיגמנט לסוג וגוון העור, ונחשפתי גם לאנשים שעשו טעויות קריטיות בבחירת בעל מקצוע חובבן, והתוצאות היו בהתאם.

ישבתי ועשיתי טבלה של כל הגורמים שמתיימרים להיות מקצוענים בתחום זה או לפחות מציגים עצמם ככאלה, הייתי ב 4 מקומות שונים וקיבלתי הצעות מחיר.

אני לא אפרט מה לא ניראה לי מקצועי אצל  אלו שלא עשיתי אצלהם את הטיפול, אבל אצל אתי קבלתי התחייבות שהיא עצמה היחידה שתיגע לי בראש, לא סטג`רים ולא מתלמדים ככלו ואחרים, המחטים בהם היא משתמשת הם סטריליים לחלוטין ובעובי מיקרון מה שמדמה זקיק שערה באופן הטוב ביותר, אתי היא סופר מקצועית והכי חשוב לה בעולם שהלקוח יהיה מרוצה, היא קפדנית מאוד ומדוייקת עם עין חדה מאוד להתאמת מבנה הטיפול לצורת הפנים.

אני מאושר שבחרתי באתי גל וממליץ עליה בחום לכל גבר מתקרח ומתלבט.

בברכה.

ג.

 

 

 

השאר תגובה