הדמיית שיער – שאלות ותשובות

 

מאיזה גיל ניתן לעשות טיפולי הדמיית שיער?

ניתן לעשות טיפולי הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה) מגיל 18 ועד לגיל 80+

מהי תדירות טיפולי הדמיית שיער?

בתחילת התהליך, הטיפולים מתבצעים אחת לשבוע או לשבועיים. ככל שמתקדמים עם זה, המרווחים גדלים בין טיפול לטיפול.

מאיזה מרחק יזהו שעשיתי טיפול הדמיית שיער?

זה מאוד תלוי. המטופל צריך להסתפר קצוץ, וגם לא להגזים בכמות הטיפולים ואז בעצם יישמר המראה הטבעי.  אך במידה ויצמח למטופל שיער במקומות מסוימים על הראש, אז כן יהיו הבדלים ואז זה יהיה יותר בולט לעין. מבחינת טיפול הדמיית שיער, אם המטופל יסתפר קצוץ וידאג על מראה קצוץ, לא ישימו לב. אם המטופל מבקש קו מצח מאוד דרמטי, אז יראו את זה. אם קו המצח הוא טבעי ואם המטופל מקפיד להסתפר בזמן, אז יהיה קשה מאוד לזהות את זה וגם אם מישהו יזהה זה יהיה רק ממרחק סנטימטרים בודדים, כיוון שאי אפשר להבדיל בעצם בין זקיקי שיער טבעיים לבין זקיקי שיער מצוירים.

האם יש הגבלה למספר טיפולי הדמיית שיער?

בקליניקה שלנו אין הגבלה על מספר הטיפולים, אחד הדברים המייחדים את  הקליניקה שלנו היא שזיהינו שלכל מטופל יש את הקליטה שלו, וקצב דהייה אישי משלו, לכן לא תהיה הגבלה למספר הטיפולים עד שהלקוח יהיה מרוצה מהתוצאה.

מה טיפול מיקרופיגמנטציה נותן לי בשורה התחתונה?

במהלך השנים סייעתי למאות לקוחות להשיב את הביטחון העצמי שלהם דרך השיטה שאני עובדת בה. הפידבקים הרבים שקיבלתי היו בשורה התחתונה הסיפוק הגדול ביותר שלי. ההרגשה שעזרתי למישהו להרוויח את ההערכה העצמית שלו בחזרה וללא קשר לגיל שבו הוא נמצא היום. הפתרון שאני מציעה הוא חסכוני, הוא קבוע והוא נותן הרגשה של שיער מלא ומראה מטופח למקריחים, לבעלי שיער דליל והתחזוקה של הטיפול היא מינימלית.

האם דרושה בדיקת אולטרסאונד כדי לקבוע את רמת השמנוניות של העור שלי?

אין צורך בבדיקת אולטרסאונד כיוון שגם אם העור הוא שמנוני, מבחינת הטיפול זה לא משנה את הרכב הטיפול או את מהות הטיפול אלא זה משנה את מספר הטיפולים. ככל שהראש שמנוני יותר, יידרשו יותר טיפולים כדי להגיע ליעד. זו הסיבה היחידה. במקרה והנך בעל עור שמנוני אני ממליצה על תכשירים מסוימים ועל חפיפת הראש בבית עם שמפו לשיער שמן או עם מי פנים לעור שמן כדי להפחית את כמות השמנוניות של העור.

האם השמפו מוריד את האפקטיביות של הטיפול עצמו?

השמפו אינו מוריד את האפקטיביות של הטיפול, אלא רק מאזן את רמת השמנוניות של העור.

האם עליי להימנע מפעילות כלשהיא לאחר הטיפול?

אין צורך להימנע מפעילות כלשהיא לאחר הטיפול וניתן לחזור לשיגרה הרגילה.

 

השאר תגובה