מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה מוגדרת כצורה של איפור קבוע שבו, גרגרי פיגמנט מוזרקים, כמו קעקוע, מתחת לאפידרמיס. הפיגמנט משמש כלי לשיפור מספר תכונות ותווים כמו, גבות פנים, ריסים ושפתיים. וכמו כן גם משפר צלקות, ומשחזר פטמה / עטרה.

השימושים של המיקרופיגמנטציה הם בעצם רפואיים, אסתטיים וקוסמטיים. בתחילה, השיטה הייתה קשורה בתחום האסתטיקה של האיפור הקבוע והייתה גם קשורה בעולם הרפואי במטרה לכסות אזורים בקרקפת אשר סבלו מצלקות, כתמי עור וכוויות.

כשיש בעיית התקרחות או דלילות שיער, המיקרופיגמנטציה משמשת בעצם ככלי להדמיית זקיקי שיער על ידי טיפול מיקרופיגמנטי. בטיפול מיקרופיגמנטי משתמשים בפיגמנטים אשר מפיקים אותם מחומרים טבעיים ואורגניים. החומרים הללו בעצם מדמים בדיוק כמו הטבע, את הגוונים והמרקמים של איברים שונים בגוף האדם.

את הטיפול להדמיית זקיקי שיער מבצעים על ידי החדרת פיגמנטים אורגניים לשכבת האפידרמיס התחתונה בעור. איך עושים זאת בעצם? עם מחט זעירה וקנטנטנה הרוטטת ומחדירה את הפיגמנטים פנימה לאזור הפפילארי, שהוא גם החלק העליון של שכבת הדרמיס, אשר נמצאת מתחת לאפידרמיס.

המבנה התאי בשכבת התת אפידרמיס הוא קבוע ולכן הוא מחזיק בפיגמנטים לזמן ממושך של כשלוש עד ארבע שנים.

הטיפול אינו כואב, מאחר והאזור שבו עורכים את הטיפול של השתלת הפיגמנטים מאולחש או מורדם על ידי משחה או נוזל הרדמה.

בתקופה שבה אנו חיים, התקרחות ושיער דליל הן תופעות מאוד שכיחות בארץ ובעולם. טיפול מיקרופיגמנטציה מביא מענהן לגברים רבים שניסו שיטות טיפול שונות אשר לא נתנו להם סיפוק, ובסופו של דבר מצאו את עצמם מתרגלים למצב לא רצוי.

מיקרופיגמנטציה היא שיטה אשר יוצרת על הקרקפת מראה של שיער מגולח או קצר דרך הדמיית זקיקי שיער אורגניים המוחדרים לקרקפת.  מדובר בהחדרת פיגמנטים שנראים כמו שיער קצר או מגולח, והם מוחדרים לקרקפת גם באזורים קירחים לחלוטין.

בנוסף, המטרה של השיטה היא להקנות מראה אסתטי לגברים אשר סובלים מהתקרחות שיער, צלקות אשר הם רוצים להסתיר על הקרקפת ותחושה של חוסר אונים וחוסר בטחון.

טיפול בשיטת מיקרופיגמנטציה יצר בעצם דרך אולטימטיבית לטיפול בהתקרחות, דלילות שיער והסתרת צלקות. הטיפול בשיטת מיקרו פיגמנטציה נקרא גם הדמיית זקיקי שיער, כיוון שהוא מדמה זקיקי שיער באמצעות החדרת פיגמנטים לעור, מה שמקנה מראה של שיער קצוץ וראש מסודר.

התקשר עוד עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון 052-2258367

השאר תגובה