הדמיית שיער – לבחור במטפל מנוסה

 

מדוע חשוב לבחור במטפל מנוסה כשרוצים לעשות הדמיית שיער?

מדוע חשוב לבחור במישהו בעל נסיון כשרוצים לעשות הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה? בהרבה תחומים, אנחנו יכולים לבחור אנשים מנוסים יותר או מנוסים פחות, אבל דווקא בנושא חשוב כמו הדמיית שיער חשוב מאוד לבחור במישהו מקצועי ובעל נסיון.

כיוון שבטיפול של הדמיית שיער, מה שקורה בעצם הוא שמחדירים לאזורים המקריחים פיגמנטים המדמים זקיקי שיער. מה שיוצר בסוף התהליך הטיפולי, זיפי שיער המדמים מראה של ראש מלא בשיער קצוץ. בפעולה הזו מוחדרים הפיגמנטים,  לשכבה העליונה של העור והפעולה הזו היא בעצם כמו עשיית קעקוע האם היית בוחר מקעקע בעל ניסיון? הרי קעקוע הוא בעצם משהו שמתי שעושים אותו הוא נותר קבוע ללא יכולת לשנות אותו. מה שכן, אפשר לעשות תהליך של  הסרת קעקוע, אשר מצריך מספר טיפולים.

ועוד נקודה למחשבה על הדמיית שיער….

עוד נקודה שחשוב מאוד לקחת לתשומת הלב היא, שטיפול הדמיית שיער מומלץ מאוד לעשות במקום מקצועי על מנת למנוע מראה לא אסתטי ותחושה של מבוכה שהראש החשוף נראה לא מסודר.  את הנזק של המראה הלא מסודר הזה, יהיה אפשר לתקן באמצעות תהליכים של טיפולים ארוכים ומייגעים אך עדיין, כל עוד התהליך יימשך הראש עדיין יהיה חשוף לכל.

אז בשורה התחתונה, כשאנחנו רוצים לבחור מקום לטיפול הדמיית שיער חשוב מאוד לבחור במטפל עם נסיון כדי למנוע מצבים מביכים. כדאי מאוד לשאול את המטפל מה הנסיון שלו בתחום, מהי רמת המקצועיות שלו ולא לשכוח שהמטרה היא לשנות את המצב הקיים וליצור מראה של שיער מלא.

בקר בעמוד ההמלצות על טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרו פיגמנטציה של אתי גל!

התקשר לקבוע עוד היום פגישת ייעוץ בטלפון 052-2258367