הדמיית שיער לגברים בשיטת מיקרופיגמנטציה

טיפול בשיער דליל 39התקרחות 35התקרחות 32

כיום, יש ארבע אפשרויות לגברים הסובלים מהתקרחות ודלילות שיער והם:

1. השתלת שיער:

השתלת שיער היא ניתוח כירורגי. אך עדיין לאחר השתלת שיער אין מרווחים צמודים בשערות.

יש מרווחים בין שערה לשערה וגם אם יש לאדם צלקת מאחור, השתלת שיער עדיין לא תעניק לו כיסוי של מאה אחוז לקרחת.

מיקרופיגמנטציה יכולה בעצם לעבוד כטיפול משלים אחרי השתלות שיער, כדי לצמצם את המרווחים שבין שערה לשערה.

2. פאה או תוספת עם הדבקה אשר נראים מלאכותיים, ומרגישים לאותם גברים לא נעים בקרקפת ולא טבעיים.

3. אבקת למראה שיער מלא. הבעיה עם האבקות היא שאם מישהו נוגע לך בראש היא יורדת, כשאתה מזיע האבקה יורדת, כשאתה שוחה בים האבקה יורדת, כשאתה נרטב בגשם היא יורדת.

4. הדמיית שיער, הנקראת גם הדמיית זקיקי שיער ובשפה מקצועית, מיקרופיגמנטציה – החדרת זקיקי שיער אורגניים. מה שמייחד את שיטת ה – מיקרופיגמנטציה משאר השיטות היא שהיא מאוד איכותית, מקנה מראה שיער מלא וטבעי.

שלושת אלו גורמים לקרקפת של הגבר להיראות מטופחת ומסודרת.

אפשר לסבול במשך שנים עם מראה שיער דליל ולנסות שיטות שונות, אך הדמיית שיער והשיטה שאתי עובדת בה בין עם בקרקפת עם קרחת מלאה, חלקית או קרקפת עם שיער דליל, היא יעילה, פשוטה והאפקט של התוצאה עושה את העבודה בצורה נהדרת.

המראה של השיער מלא, קו השיער מסודר, אפשר לשחות, אפשר להסוות צלקות, אפשר לתת לאנשים אחרים לגעת בקרקפת מבלי לחשוש, ובנוסף גם לאנשים שעברו השתלות שיער ועדיין יש להם מרווחים גדולים בין שערה לשערה, הטיפולים שלי יכולים לעבוד כטיפולים משלימים ל אחר השתלות.

לכן, אם אתה מחפש שיטה למראה שיער מלא, הדמיית שיער על ידי הטיפולים של אתי גל בשיטת מיקרופיגמנטציה והחדרת זקיקי שיער אורגניים יקנו לך מראה שיער טבעי ומלא בצורה המקצועית ביותר.

בקר בעמוד ההמלצות של אתי לראות עדויות של אנשים שקיבלו טיפול מיקרופיגמנטציה להדמיית שיער ולהחדרת זקיקי שיער אורגניים למראה שיער מלא

התקשר עוד עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בטלפון 052-2258367