מיקרופיגמנטציה – מהי השיטה?

מיקרופיגמנטציה כיום…

כיום, התקרחות ושיער דליל הן תופעות מאוד שכיחות בארץ ובעולם, וטיפול מיקרופיגמנטציה מביא פתרון לגברים רבים שניסו שיטות טיפול שונות אשר לא נתנו להם מענה, ובסופו של דבר מצאו את עצמם מתרגלים למצב לא רצוי.

מיקרופיגמנטציה היא שיטה אשר יוצרת על הקרקפת מראה של שיער מגולח או קצר דרך הדמיית זקיקי שיער אורגניים המוחדרים לקרקפת.  מדובר בהחדרת פיגמנטים שנראים כמו שיער קצר או מגולח, והם מוחדרים לקרקפת גם באזורים קירחים לחלוטין.

הקליניקה של אתי גל היא מהראשונות בארץ להדמיית שיער. אתי גל השתלבה כבר בתחילה באופן הטבעי והמדוייק ביותר בתחום זה, כיוון שאת דרכה החלה בעבודה בבית החולים במחלקת שיקום והסתרת צלקות.

מהי מטרת השיטה ששמה מיקרופיגמנטציה?

המטרה של השיטה היא להקנות מראה אסתטי לגברים אשר סובלים מהתקרחות שיער, צלקות אשר הם רוצים להסתיר על הקרקפת ותחושה של חוסר אונים וחוסר בטחון. בתחילה, השיטה הייתה קשורה בתחום האסתטיקה של האיפור הקבוע והייתה גם קשורה בעולם הרפואי במטרה לכסות אזורים בקרקפת אשר סבלו מצלקות, כתמי עור וכוויות.

טיפול בשיטת מיקרופיגמנטציה יצר בעצם דרך אולטימטיבית לטיפול בהתקרחות, דלילות שיער והסתרת צלקות. הטיפול בשיטת מיקרופיגמנטציה נקרא גם הדמיית זקיקי שיער, כיוון שהוא מדמה זקיקי שיער באמצעות החדרת פיגמנטים לעור, מה שמקנה מראה של שיער קצוץ וראש מסודר.

מה לקוחות מספרים? היכנס לעמוד ההמלצות 

לקבלת מבצע לרגל השקת האתר החדש התקשר ל: 052-2258367